Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Munkalehetőség elkötelezett munkavállalóknak.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, építőipari tevékenységre elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget Gipszkartonos építésvezető pozícióba.

Feladatok

  • Gipszkartonozási szakmunkák irányítása
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Legalább magasépítő technikusi végzettség
  • 3-5 év kivitelezésben szerzett tapasztalat (gipszkarton szerelésben szerzett tapasztalat)
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Közösségépítés és digitalizáció

Báthory Balázs vezérigazgató-helyettes víziói a Market új székháza kapcsán.

Huszonöt éves a Market Építő Zrt.

Hazánk mára legnagyobb, piacvezető magasépítőipari vállalata.

Funkcionalizmus csapatjátékban

Szüle Péter, a Market 6.0 székház vezető tervezője racionalitásról és merészségről.

Hirdetés