Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Teljes munkaidős, akár gyakornoki pozícióban.

A TECTON Építészmérnöki és Tanácsadó Kft. tervező építész kollégát keres, teljes munkaidős, akár gyakornoki pozícióban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagy léptékű (ipari és középület) projektek generáltervezése koncepciótól kiviteli tervig
  • Tervfeldolgozás felhőalapú csapatmunka környezetben
  • Design&build projektek mennyiségkiírása BIM szemléletben
  • Hatósági és közüzemi egyeztetési folyamatok koordinálása
  • Tervezésbe bevont szakági tervezők/szakértők koordinálása
  • Együttműködés a cégen belüli kivitelező, helyszíni mérnök csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építész/építőmérnöki szakirányú végzettség
  • ArchiCAD vagy Revit program és csapatmunka magas szintű ismerete
  • Jártasság BIM szemléletű modellezésben és szakági koordinációban
  • Angol középfok – tárgyalóképes szint
  • Igényes munkavégzés, precizitás, felelősségvállalás
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, céges sztenderdek és sablonok adaptálása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyakorlati, szakmai tapasztalat
  • BIM szemléletű tervezés iránti érdeklődés
  • Látványtervező és egyéb grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet (Graphisoft Park)
  • Jellemzően nemzetközi munkakörnyezet és tervezési csapat
  • Napi szintű kapcsolat a kivitelezéssel, design&build szemléletű munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés, BIM továbbképzési lehetőségek
  • Hosszú távú lehetőségek és foglalkoztatás

Állás, munka, jellege:

  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidős / Gyakornoki

Munkavégzés helye:

  • 1031, Budapest, Graphisoft Park, Záhony utca 7.

  • PDF formátumú önéletrajzzal (vagy portfólióval)
  • A jelentkezéseiteket a lidia.toth@tecton.co.hu e-mail címre várjuk!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Aki nem csak megálmodta a Tündérpalotát

151 éve született Kőrössy Albert Kálmán építész, a magyar szecesszió jelentős képviselője.

Toszkán reneszánsz a Reáltanoda utcában

1839-ben alapították meg az első önálló magyar pénzintézetet, a Pesti Hazai Első Takarékpénztárt.

A Paradigma Ariadné Bécsbe viszi a kockaházat

A magyar csapat első szóló kiállítása a kockaházat, a magyar építészet elutasított emlékét értelmezi újra.

Hirdetés