Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Kiemelkedő színvonalú, jellemzően nemzetközi munkakörnyezetbe, hosszú távra keres ArchiCAD-et vagy Revit-et magas szinten ismerő, BIM-ben járatos építészmérnököt a Tecton.

Főbb feladatok, munkák:
•    Nagy léptékű (ipari és középület) projektek generáltervezése koncepciótól kiviteli tervig
•    Tervfeldolgozás felhőalapú csapatmunka környezetben
•    Design&build projektek mennyiségkiírása BIM szemléletben
•    Hatósági és közüzemi egyeztetési folyamatok koordinálása
•    Tervezésbe bevont szakági tervezők/szakértők koordinálása
•    Együttműködés a cégen belüli kivitelező, helyszíni mérnök csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Építész/építőmérnöki szakirányú végzettség
•    ArchiCAD vagy Revit program és csapatmunka magas szintű ismerete
•    Jártasság BIM szemléletű modellezésben és szakági koordinációban
•    Angol középfok – tárgyalóképes szint
•    Igényes munkavégzés, precizitás, felelősségvállalás
•    Rendszerszemléletű gondolkodás, céges sztenderdek és sablonok adaptálása

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
•    Gyakorlati, szakmai tapasztalat
•    BIM szemléletű tervezés iránti érdeklődés
•    Látványtervező és egyéb grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:
•    Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet (Graphisoft Park)
•    Jellemzően nemzetközi munkakörnyezet és tervezési csapat
•    Napi szintű kapcsolat a kivitelezéssel, design&build szemléletű munkakörnyezet
•    Folyamatos fejlődés, BIM továbbképzési lehetőségek
•    Hosszú távú lehetőségek és foglalkoztatás

Állás, munka jellege:
•    Építészmérnök
•    Teljes munkaidős / Gyakornoki

Munkavégzés helye:
•    1031, Budapest, Graphisoft Park, Záhony utca 7.

•    PDF formátumú önéletrajzzal (vagy portfólióval)
•    A jelentkezéseiteket a lidia.toth@tecton.co.hu e-mail címre várjuk!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

2021/5

- 2021/5

Megjelent a DECO legújabb lapszáma, amiben ismét egyedi megoldásokban bővelkedő villákat és lakásokat mutatunk be: egy 1930-as évek ihlette villától, egy art deco szellemében készült újépítésű lakáson és egy domboldalon álló, budai családi ház bővítésen át egy sasadi villa átalakításig. Az őszi bekuckózás jegyében a mostani szám fókuszába az otthon melegét és puhaságát adó textilek kerültek. Interjúalanyunk pedig ezúttal a „felismerhető kaméleon” Bara Ákos tervező volt, aki számos hazai és külföldi projektjéről mesélt nekünk.

Tervező / műszaki előkészítő munkatársat keres az Arkhenea

Konszignációs rajzok, bútorozási koncepciótervek készítése a fő feladat, a látványos projekteken dolgozó, lendületes családias csapattal. A jelentkezéseket az arkhenea@arkhenea.hu e-mail címre várják.

Hirdetés