Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Főként kiviteli tervdokumentáció készítésére és CAD feldolgozásra.

A Budapest belvárosában működő Roomba Design Studio belsőépítész iroda munkatársat keres, főként kiviteli tervdokumentáció készítésére és CAD feldolgozásra. A stúdió lakossági és közületi belsőépítész projektekkel foglalkozik, emellett színházi díszlet- és enteriőr tervezésben, megvalósításban is részt vesz. Ehhez hasonló kreatív, egyedülálló, kortárs művészeti produkciók; változatos, nagy volumenű projektek tervezéséhez és kiviteli tervdokumentáció elkészítéséhez keresik az új kollégát.

A Fáma étterem – Forrás: Roomba Design Studio

Feladatok:

  • Tervfeldolgozás (ArchiCad programban)
  • Koncepció/Kiviteli tervdokumentáció készítése,
  • Egyedi bútorok és dekorációk tervezése, a tervezéshez szükséges kiviteli tervek készítése
  • Kivitelezési folyamatok követése
  • Tervezésben való részvétel
  • Kreatív j ellegű feladatok háttér feladatainak támogatása, kutatómunka, képek gyűjtése, szerkesztése, rendszerezése
  • Szükség szerint kooperációs egyeztetéseken, bejárásokon való részvétel

Elvárások:

  • Építészmérnök, építész vagy belsőépítész végzettség
  • Magas szintű ArchiCad ismeret (grafikus felülírás, fóliacsoportok, átépítési szűrők, publikálás, 3D modellezés)
  • Photoshop ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Látványtervezési ismeretek (modellezés, utómunka)
  • Látványtervező programok ismerete (3DSmax, Maya vagy Cinema4D)
  • Építés-kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Változatos, izgalmas kreatív és egyben műszakilag összetett projektekben való részvétel
  • Barátságos, igényes, belvárosi munkakörnyezet

Munkaidő: heti 40 óra
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, önéletrajzodat és motivációs leveledet, juttasd el a janos.gyori@roombahome.com e-mail címre. A stúdióról és munkáiról itt találsz információt.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

A jövő irodája: színes, otthonos, fenntartható

Az év irodája verseny közönség és fenntarthatósági díját nyerte el a bp új irodája, melyet a DVM group tervezett. Az Octogon magazin 170-es (2021/6-os) lapszámában megjelent cikkünket kibővítve közöljük.

Időtlen és sármos
  • 2021-12-06 11:00
  • Deco

A belváros szívében, ahol békeidőben gyönyörű épületek között, hangulatos kávézókban és éttermekben nyüzsög az élet, egy tágas polgári lakás kapott kortalan, stílusos belső tereket.

Nagyvonalú tér, nagyvonalú tervezést kíván

Lenka Míková és Martin Surovec munkája Prágában.

Hirdetés