Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakembert keresnek.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, építőipari tevékenységre elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál munkalehetőséget festő művezető pozícióba.

Feladatok

  • Generál kivitelezésben elnyert projektek festési munkálatainak irányítása, koordinálása, felügyelete
  • Felület előkészítés, mennyezeti és oldalfali tapétázás, helységek festési munkálatainak irányítása
  • Alvállalkozók munkájának szervezése, ütemezése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek betartatása
  • Építésvezetőkkel, műszaki igazgatókkal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakipari munkákban szerzett minimum 5 éves gyakorlati tapasztalat
  • Vezetőként szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

A díjnyertes Telekom székház megépítése különleges kivitelezői kihívást jelentett

Wolf András és Farkas Norbert fedi fel a kivitelezés titkait.

Új vezetők a BudaPart beruházás élén

Dr. Schrancz Mihály és Dr. Nádasdy Bence csatlakozik.

Épületszigetelő szakmérnök

Lehetőség elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak.

Hirdetés