Hirdetés

Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Fónagy Dóra építészet/design stúdiója 4-5 éves tapasztalattal rendelkező építész-tervezőt keres. Azonnali kezdés, 8 órás vagy projekt alapú munka, támogató csapat, modern környezet, szakmai fejlődés.

DOLGOZZ VELÜNK!

Fónagy Dóra építészet/ design stúdiója keresi 4-5 éves tapasztalattal rendelkező legújabb építész-tervező csapattagját.

Dolgozz velünk izgalmas projekteken — családi házakon, hoteleken, éttermeken — és vegyél részt egy multidiszciplináris stúdió sokrétű munkájában!

STÁTUSZ: napi 8 órás alkalmazotti jogviszony vagy projekt alapú munkavégzés.

MUNKAKEZDÉS: azonnal

FELADATOK: Építészeti és design feladatokban való felelős közreműködés a koncepció tervezéstől a projekt megvalósításáig.

ELVÁRÁSOK:

  • 4-5 év építészet/design területen szerzett tapasztalat
  • építész végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás
  • ArchiCAD, Photoshop ismerete
  • dinamikus, proaktív hozzáállás
  • kreatív, gyakorlatias, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkavégzés helye Budai kreatív studió
  • modern munkafeltételek és munkakörnyezet
  • támogató, fiatalos és dinamikus csapat
  • szakmai fejlődés magas színvonalú projekteken keresztül

JELENTKEZÉSEKET AZ OFFICE@DEFO.HU CÍMEN VÁRJUK SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL ÉS REFERENCIÁKKAL KIEGÉSZÍTVE!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Átadták a Csik Ferenc versenyuszodát Kaposváron

A dél-dunántúli régió legkorszerűbb uszodája lett a 4,5 millárd forintból megépült kaposvári versenyuszoda.

Kutatóközpont épül a zalaegerszegi tesztpálya mellett

Várhatóan júliusra elkészül a zalaegerszegi járműipari tesztpálya szomszédságában az a magánberuházásban, 700 millió forintos költséggel épülő kutatóközpont, ahol 135 embernek adnak majd munkát.

Elkészült Zaha Hadid egyetlen stadionja

Átadták az Al Wakrah Stadiont, Zaha Hadid egyetlen megvalósult stadion-tervét. Az aréna a 2022-es katari focivébére épült, és olyan hűtőrendszert kapott, amelynek segítségével egész évben rendezhetnek benne meccseket.

Hirdetés