Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Belsőépítész-tervező munkatársat keres a Code Showroom.

Elvárások

  • építész / belsőépítész vagy más szakirányú végzettség
  • munkájára igényes, precíz és megbízható
  • magabiztos és helyes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • számítógépes ismeret (Office, Archicad 18/21, Adobe Photoshop)
  • csapatmunka, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, problémamegoldás
  • a feladatkörhöz tartozik a projektmenedzsment és művezetés, kivitelezőkkel és megrendelőkkel való kapcsolattartás, illetve a munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ismerete és elvégzése (árajánlatok és szerződések készítése, projektadminisztráció elvégzése)

Előnyt jelent

  • hasonló környezetben szerzett gyakorlat
  • nagyfokú kreativitás, térlátás
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • stabil, biztos, nagy potenciálokkal rendelkező munkahely
  • lehetőség kiváló szakmai fejlődésre
  • korszerű munkakörülmények
  • szakmai felkészültség, változatos megbízások
  • lendületes, együttműködő csapat
  • az elvárásoknak megfelelő, versenyképes bérezés

Jelentkezni itt tudtok.

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

A Liget projekt példáján keresztül illusztrálják, hogyan kell építészeti versenyt nyerni

Mire érdemes figyelnie egy stúdiónak a nemzetközi építészeti pályázatokon?

Eladta az IKEA Breuer Marcell brutalista épületét

Az építészként végzett új tulajdonos nulla energiaigényű szállodát varázsolna belőle.

Károlyi Antal, Savaria építésze

Szombathely egykori főépítésze sokat tett szülőföldje, Vas megye fejlesztéséért is.

Hirdetés